fbpx

Kodu

Weertu - Sinu isiklik digitaalne veokorraldaja.

Kas otsite lihtsat transpordilahendust? Weertu hoolitseb teie tellimuste eest, aidates teil säästa aega ja raha logistikamaailmas.

See käib nii:

Teil on vaja teha kolm lihtsat sammu:
mis näitavad teile, kuidas Weertu töötab.

Kõigepealt – kuhu?

Sisestage meie aadressiraamatusse kauba lähte- ja sihtkoht, kauba kogus, mõõdud ja kaal. Nende andmete pealt edastame teile koheselt veohinna pakkumuse. Sisestades oma tellimuse koguse, suuruse ja kaalu, esitame teile kohe veohinna arvutuse.

Veel mõned pisiasjad...

Palun lisage saatja ja saaja nimed, kontaktisikud, kättesaamise ja kohaletoimetamise kuupäevad ning muud täpsustavad kommentaarid, et meil oleks võimalik saadetise eest täit hoolt kanda.

...ja teele see lähebki!

Suurepärane, oleme valmis tööle asuma. Lõplikul kinnituslehel saate valida makseviisi ning sisestada arve koostamiseks vajaliku informatsiooni. Proovige ise järele. Lõplikul kinnituslehel saate valida maksevõimaluse ja täita lisateavet arve koostamiseks.

Miks Weertu?

Isiklik veokorraldaja ilma lisatasudeta

Kiire ja selge hinnapakkumine

Hoolikalt valitud, usaldusväärsed veopartnerid

Teie saadetiste eest kannab hoolt Weertu koos kogenud meeskonnaga

Meie lugu

Soovime muuta transpordi tellimise lihtsaks – öelge meile vaid kuhu te soovite oma kaubad saata. Weertu on loodud asjatundlikuks abimeheks ettevõtetele nende vedude korraldamisel. Pakume lihtsat ja tõhusat veebirakendust, mis säästab aega ja vaeva ning loob tunde, et teie organisatsiooni heaks töötab veel keegi – väike assistent Weertu.

Ettevõtte asutajatel on logistikavaldkonnas enam kui 20 aastane kogemus mida rakendatakse Weertu arendamisel ja klientide teenindamisel. Pakume lihtsasti tellitavaid transpordilahendusi kaasaegsel, tõhusal ja usaldusväärsel viisil. Nagu eelnevalt võisite lugeda, on selleks vaja teha vaid kolm lihtsat, minimaalselt aega ja teavet võtvat sammu. Kasutage Weertu abi ja jagage meiega oma kogemust saates e-kirja aadressile info@weertu.com.